Do wynajęcia Hale i magazyny do wynajęcia

Ogrzewany magazyn blisko Centrum.

Pobierz ofertę w PDF

CenaCzynsz/msc.: 24 050 zł
Cena za m2Cena za mkw: 19 zł/m2
PowierzchniaPowierzchnia: 1300 m2
Łódź-Górna, Łódź
659/9887/OHW
Thumb

Bez prowizji! Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel.

LOKALIZACJA: Łódź, Górna, ul. Kilińskiego

POWIERZCHNIA: 1300 m2 powierzchni magazynowo-produkcyjnej, dostęp do całości z poziomu 0 przez 3 bramy o wymiarach 3,5m x 4m. Wysokość składowania do 8,5 m, siatka słupów 12x12m. Specjalnie przygotowana wnęka w elewacji umożliwia wstawienie witryny sklepowej. Hala przystosowana jest również do prowadzenia działalności rekreacyjnej.
Oświetlenie światłem dziennym, nowe świetliki poliwęglanowo – poliestrowe (NRO) o grubości 25mm oraz nowe pasma okienne (zapewniające wysoką termikę pomieszczenia). Oświetlenie mocnymi nowoczesnymi lampami LED strumień świetlny: 18 000 lm/szt, lampy z radiatorami. Każdy rząd opraw zapalany niezależnie. Posadzka niepyląca o dopuszczalnym obciążeniu 5T/m2. Nowa instalacja ogrzewania miejskiego CO z nagrzewnicami, wspomagana destryfikatorami. Na hali dostępna łazienka z wc, umywalkami i kabiną prysznicową.
Suwnice widoczne na zdjęciach zostały wyłączone z użytkowania.

Hala dostępna w ciągu 4 miesięcy od podpisania umowy.

MEDIA: woda, energia elektryczna (moc do 200kW, możliwość zwiększenia do 500kW), ogrzewanie miejskie, instalacja p.poż., internet (światłowód). Wszystkie media rozliczane z podliczników.

OPŁATY: czynsz najmu 18,5 zł/m2 netto plus opłata eksploatacyjna  3 zł/m2 netto plus ogrzewanie miejskie, energia elektryczna i woda rozliczane z podliczników.

Dane o ofercie pochodzą od oferującego, który odpowiada za ich zgodność ze stanem faktycznym. Oferta może być w tej chwili nieaktualna. Oferty na naszych stronach nie stanowią ofert w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

Lokalizacja

Łódź
Łódź-Górna

Szczegóły oferty

Cena za m2Cena za mkw: 19 zł/m2
PowierzchniaPowierzchnia: 1300 m2
OchronaOchrona
Zainteresowany? Zapytaj o tę ofertę naszego doradcę
Jakub Paradecki Jakub Paradecki
Potrzebujesz więcej informacji lub pomocy przy dopasowaniu oferty? Skontaktuj się z nami – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

    * - pole wymagane

    Szukasz czegoś innego?

    Najlepsze oferty nieruchomości na wynajem w Łodzi czekają u naszych ekspertów!

    Copyrights © Horyzont Nieruchomości 2024 | Realizacja agencjaecho.pl | Polityka prywatności